Sekojam lai Jūsu IS un mājas lapas vienmēr būtu online, ātri darbotos, ar svaigākiem programmatūras labojumiem, kā arī, ja nu kas atgadās – būtu rezerves kopijas.

Piedāvājam:

  • web serveru infrastruktūras vadība, web serveru administrēšana;
  • IS un mājas lapu, interneta veikalu administrēšana;
  • operatīva reakcija problēmu gadījumā;
  • nepieciešamības gadījumā – IS vai mājas lapas izvietošana mūsu serveros;
  • izstrādātāju uzlabojumu uzstādīšana (piem. – WordPress vai Joomla atjaunināšana), konstatēto kļūdu labošana;
  • ikdienas datu rezerves kopiju izveide un saglabāšana mūsu serveros;
  • lietotāju konsultēšana.

Un tas viss – sākot no 10 € mēnesī!

Kāpēc svarīgi veikt sistēmas monitoringu?

Ja klients nespēj atvērt mājas lapu vai autorizēties, vai veikt pirkumu – šīs lietas līdzvērtīgas negūtiem ienākumiem. Ja ikdienā saits nodrošina klientu plūsmu, tad pa to laiku, kamēr mājas lapa nedarbosies – potenciālie klienti var aiziet pie citiem.

Kāpēc majas lapai svarīga tehniskā apkalpe, administrēšana?

Līdzīgi kā ar auto – ir jāmaina eļļa, tāpat arī ar serveriem un mājas lapām – ir jāseko ražotāja izlaistiem programmatūras jauninājumiem. Protams, gadās arī, ka sistēma vai saits pārstāj normāli darboties – noskaidrot iemeslu un savest kārtībā – tas var prasīt laiku, naudas un nervu resursu.

Pastāvīgi pieskatot, apkalpojot, un administrējot serverus vai mājas lapas – negaidītās problēmas samazinās līdz minimumam.

Kāpēc svarīgi savlaicīgi uzstādīt izlaistos ražotāju izlaistos sistēmu uzlabojumus?

Atstājot neizlabotas programmatūras kļūdas sistēmas var tikt uzlauztas. Sekas:

  1. Mājas lapa sāk izplatīt kaitniekprogrammas, izsūtīt mēstules, līdz ar to – lapa var iekļūt meklētāju melnajos sarakstos un klienti (esošie, potenciālie) nevar piekļūt mājas lapai;
  2. Noplūst klientu dati -> dati var tikt pārdoti konkurentiem, izmantoti mēstuļu sūtīšanai. Sociālā inženierija – ar klientiem vai uzņēmumu var sakontaktēt kiberuzbrucējs, uzzināt svarīgu informāciju, piemēram, par lielu maksājumu, uzdodoties par maksājuma saņēmēju, novirzīt maksājumu uz savu kontu.

Pastāstiet savu vajadzību. Palīdzēsim!